نتایج جستجو برای عبارت :

ترکیبات ابن حسام خوسفی

تصویر حسام الدین دولت آبادی که در زمان شاه نماینده مردم در مجلس و زمانی شهردار تهران بوده را به همراه تعدادی فایل خاطرات ایشون براتون میگذارم.اینکار دلیلی بر تایید ویا عدم تایید ایشون از سوی این وبلاگ نیست و فقط جهت ایجاد منبع می باشد.

۱نوشته های حسام الدین دولت آبادی1 
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۲
نوشته های حسام الدین دولت آبادی۳ 
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۴
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۵
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۶
نوش
تصویر حسام منظور که در فیلم «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فیلم، تصویر حسام منظور که در فیلم «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی منتشر شد. منظور در نقش حسام‌الدین چلبی، همنشین و شاگرد مولانا ایفای نقش خواهد کرد.

شهاب حسینی، پارسا پیروز فر، ابراهیم چلیکول، هانده ارچل، سلما ارگچ، بنسو سورال، بوراک توزکوپاران و بوران کوزوم سایر بازیگران «مست عشق» هستند.
تهیه کننده این فیلم مهران برومند است
هتل آپارتمان حسام مشهد

یکی از هتل آپارتمان کیفیت خوب مشهد می باشد که در نزدیکی و جوار حرم
مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله کمی که تا حرم
مطهر دارد , از این رو هتل آپارتمان حسام مشهد را می توان از جمله هتل آپارتمان مشهد
نزدیک به حرم به شمار آورد.
این هتل آپارتمان دارای واحد های دو تخته , سه تخته , آپارتمان یک خوابه
چهارتخته و آپارتمان یک خوابه پنج تخته می باشد مجموعا داری چهار طبقه
نوساز با ظرفیت 56 نفر
و
با امکانا
هتل آپارتمان حسام مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان درخیابان امام رضا 9 با فاصله حدود 9 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل آپارتمان حسام برای اقامت در مشهد مقدس
دانلود آهنگ جدید حسام الماسی و حامد آرین به نام تنهام نذار
متن آهنگ جدید تنهام نذار - حسام الماسی و حامد آرین
Скачать новую песнюHesam Almasi and Hamed Aryaan Tanham Nazar
Текст песни Tanham Nazar Hesam Almasi and Hamed Aryaan
رفتی اما بدون خوب میدونم دل تو هم پیشم گیرهВы ушли, но я вас плохо знаю
میایی وقتی که من دیگه نیستم واسه برگشت خیلی دیرهВы приходите слишком поздно, когда меня больше нет
چشمات همه چیمه زندگیمه وقتی میگی دوست دارم

ادامه مطلب
آدرس : مشهد , خیابان امام رضا , امام رضا 9 ,نبش کوچه اول
فاصله تا ورودی حرم مطهر :9 دقیقه پیاده
هتل حسام مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان درخیابان امام رضا 9 با فاصله حدود 9 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ا

رزومه استاد دکتر حسام ترکمنتخصص : دانش آموخته حقوق خصوصی-دانش آموخته حقوق خصوصی-استاد دانشگاه آزاد اسلامشهر-مدرس با سابقه دروس حقوق مدنی و آیین دادرسی مدنیمقالات:-رابطه خریدار جاهل با بایع فضولی با نگرشی در فقه عامه و امامیه-تحلیل فقهی حقوقی شرط فاسخ و شرایط آنmehrpouyan_gorgan@
گفتا من آن ترنجم داستان زندگی مولاناست، از منظر و زبان حسام الدین چلبی که از مریدان خاص مولانا بوده و در سالهای پایانی زندگی وی، به عنوان خلیفه انتخاب می شود.کتاب تالیف محمد قاسم زاده است و انتشارات روزبهان که همان انتشارات نادرابراهیمی است، آنرا چاپ کرده.نثر کتاب روان و خواناست...از پله پله تا ملاقات خدای عبدالحسین زرین کوب، روان تر است. قاسم زاده صرفا به داستان پرداخته و سعی کرده مانند زرین کوب، از ارائه تحلیل و نظریات ادبی دور بماند. در ک
خود حسام الدین مطهری در یکی از دستینه (Handbook) های سه گانه‌اش که در مورد کتاب و کتابخوانی اند، می نویسد که کتاب بالذاته مقدس نیست. صِرف چند برگِ صحافی شده داخل یک جلدی هیچ قداستی نمی تواند به کتاب دهد.
در نمایشگاه کتاب اخیر اولین غرفه ای که خارج از الفبا سراغش رفتم غرفه نشر «اسم» بود و اولین کتابم آخرین کتاب حسام بود. پسران سالخورده که در آخرین باری که موقع حضورش در دانشگاه دیده بودمش گفته بود که درگیر ممیزی است و در زمانی نامعلوم فرایند تمام خ
مولانا محمد بن حسام‌الدین حسن بن شمس‌الدین محمد خوسفی شناخته شده به اِبنِ حِسام شاعر ایرانی زاده شده به سال ۷۸۲ یا ۷۸۳ هجری در روستای خوسف در منطقه قُهستان و در گذشته به سال ۸۷۵ هجری است. خاندان او تا نُه پشت اهل فضل و علم و ارشاد بوده‌اند؛ و نیای او شمس‌الدین زاهد، به پارسایی و عبادت معروف بوده‌است. وی به گفته دولتشاه سمرقندی «از دهقنت نان حلال حاصل کردی و گاو بستی و صباح که به صحرا رفتی تا شام اشعار خود را بر دسته‌بیل نوشتی». آرامگاه وی د

بیوگرافی حسام مزینانی

حسام مزینانی متولد 17 تیر 1372 در تهران، بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد، از رادیو وارد سازمان شد و حالا مجری و بتازگی وارد عرصه بازیگری شده است

ورود به رادیو
در سال 1391 وقتی 19 ساله بود وارد سازمان صدا و سیما شد و کارش را از رادیو شبکه جوان شروع کرد و دو سال بعد در سال 93 مجری زنده برنامه ورزشی خط پایان شد
شروع با تلویزیون
بعد از 4 سال تجربه رادیویی در سال 94 با اجرای ب
در هفده سالگی عاشق پسری شده بودم که تاکنون در زندگی‌ام ندیده بودم‌اش! من فراتر از عشق در یک نگاه عمل کرده و به درجه‌ای از مهارت رسیده که به عشق بدون نگاه دست یافته بودم! اگر از کم و کیف این عشق بپرسید همینقدر می‌گویم که با حسام در چتروم آشنا شده بودم. پس از سه ماه چت‌های شبانه‌روزی بالأخره اولین ملاقاتمان در پارک پرواز تهران رقم خورد. سه سال از آن ملاقات گذشت و هر روز بیشتر از دیروز دل‌بسته حسام می‌شدم.حالا که این متن را می‌خوانید بالای سی
همیشه تلخ می ­نوشم : داستان زنانی با شخصیت و هویت سطح پایین
همیشه تلخ می­ نوشم ، مائده فلاح، رمان تلگرامی

نسل امروز، متفاوت است.خودشان می­ گویند که ما اهل دردیم. یعنی دوست
داریم رنج بکشیم، اما راست نمی ­گویند. چون وقتی این حرف را می ­زنند و تو
نگاهشان می­ کنی، در چشم­ هایشان اشک شوق نیست، اشک بی­چارگی است.

رمان­ های اینترنتی  نقش بزرگی در الگوسازی ایفا می­ کند. به قول بچه­
ها، وقتی در رمان می ­خوانیم که دختری کتک می­ خورد یا فحش می­ شنود و
حسام حسین‌زاده
انگار اسم کوچک معلم‌ها همیشه در مدرسه چالش‌برانگیز است. آن زمان که ما دانش‌آموز بودیم تنها در خفا می‌توانستیم اسامی کوچکشان را بر زبان بیاوریم اما حالا همه‌چیز فرق کرده است. البته این تفاوت برای همۀ مدارس نیست، هنوز هم در مدارس محلۀ ما و بسیاری از مدارس دولتی دیگر احتمالاً آوردن اسم کوچک معلم‌ها تبعات گران‌باری به‌دنبال خواهد داشت.
من هیچ‌وقت حساسیتی روی این ماجرا نداشته و ندارم، به خاطر همین همیشه جلسۀ اولی که وارد ه
عنوان:آب هرگز نمی میرد
نویسنده:حمید حسام
ناشر:صریر
«آب هرگز نمی‌میرد» خاطرات جانباز میرزامحمد سلگی از فرماندهان لشکر ۳۲ انصارالحسین که با قلم حمید حسام به رشته تحریر درآمده است. این کتاب در سال ۱۳۹۳ توانست جایزه نخست جشنواره جلال آل احمد را از آن خود کند.
هشت سال جنگ تحمیلی رژیم بعثی صدام، علیه ملت بزرگ ایران، بی‌شک از دوران طلایی و پرافتخار مردمان این مرز و بوم است که انعکاس هرکدام از حوادث آن می‌تواند، چراغ راه و وسیله‌ای برای شناخت بی

آرون افشار خط و نشان
دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام خط و نشان
Aron Afshar - Khato Neshan
ترانه : امیر حسام افشار ؛ ملودی : آرون افشار
+ متن ترانه خط و نشان از آرون افشار
بی من نتوانی این خط و نشان / لبریزم از عشق آرامش جان
باران ببارد عجب حال خوشی / شاید ندانی ولی باعثشی

ادامه مطلب

سیامک عباسی آخر پاییز
دانلود آهنگ جدید سیامک عباسی به نام آخر پاییز
Siamak Abbasi - Akhare Paeez
ترانه : حسین غیاثی ؛ موزیک و تنظیم : حسام ناصری
+ متن ترانه آخر پاییز از سیامک عباسی
می‌دونی از تو / توو قلبم یه جای خالی
یه حسِ کشنده / مونده هنوزم

ادامه مطلب
وارد آزمایشگاه شد صدای تپش قلبش را  با گوش می‌شنید .آزمایشگاه حسابی شلوغ بود جلو رفت برگه نوبتش را دریافت کرد و نشست، چشمش افتاد به زن حامله ای که چند صندلی آن طرف تر نشسته  و یک دختر کوچولوی سه و چهار، ساله هم کنارش ایستاده بود. با حسرت به او نگاه می‌کرد و با خودش آرزو کرد که جواب آزمایشش مثبت باشد. تا این‌که شماره او را اعلام کردند، بلند شد جلو رفت و برگه رسید آزمایشگاه تحویل داد، جواب آزمایش را که گرفت جرأت نمی‌کرد باز کند آرام آرام و درحا
کلاه‌فرنگی بیرجند یا ارگ حسام‌الدوله، منسوب به امیر حسن خان شیبانی، در مرکز شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی قرار دارد. این بنا که امروزه با نام ارگ کلاه‌فرنگی شناخته می‌شود به نام‌های دیگری هم داشت، از جمله ارگ حسام‌الدوله، قصر بی‌بی عروس و ارگ سرکار.
این ارگ متعلق به امیر علم خزیمه بوده که ایشان آن را به فرمانداری بیرجند اهدا نمود و سازمان میراث فرهنگی این بنا را به‌عنوان یک ساختمان قدیمی به ثبت رسانده است. این ارگ به شکل شش‌ضلعی و
گفتم برم مودم ُ بعد یک هفته روشن کنم، بلکه به‌فرض‌محال فرجی شده‌باشه؛ ولی طبق معمول همیشه‌ی برآوردهای ذهنی‌م، این‌بار دسترسی‌م به همین سایت‌های بی‌خطر [ ~~ ] هم محدود شد و شیفت‌کردم به نت همراه. 

هر ساعت می‌رم توی سایت خبری‌ای که آدرس‌ش یادم مونده، خبرهایی که برچسب «اینترنت» دارن رو می‌خونم: 
وزیر ارتباطات : اینترنت به زودی برقرار می‌شود.
اعتراض نمایندگان مجلس به ادامه‌ی قطعی اینترنت.
توییت حسام‌الدین آشنا ... [ ولی برای کی توییت ک
در این مطلب کدی را میگزارم که با آن میتوانید گرادینتی به شکل اینساگرام بگزارید.
وارد قسمت ویرایش css شوید
.title-left {
عبارت بالا را در قسمت جست و جو بنویسید.
حالا  background را پاک کنید.به جای آن کد زیر را بزارید:
background-image: linear-gradient(45deg,#f9ed32 0,#f9ed32 35%,#ee2a7b 60%,#002aff 100%);
این کد را من به همراه دوست خوبم حسام صائمی ساختم.
البته کد اولیه را از وبلاگ ایتک برداشتیم و آن را ویرایش کردیم.
سوالی بود در خدمتم
دانلود فیلم ایرانی پیشونی سفید 3 با لینک مستقیم
به کارگردانی و تهیه کنندگی سید جواد هاشمی در ژانر کودک و نوجوان سال 1397 ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند پژمان بازغی، لیلا اوتادی، ارسلان قاسمی، ترلان پروانه، محمدرضا شریفی‌نیا، سیدجواد هاشمی، امیر غفارمنش، هومن حاجی عبداللهی، ساغر عزیزی، امیررضا احمدی و حسام نواب صفوی نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دریافت نمایید.
دانلود فیلم پیشون
کتاب کالیپسو اثر دیوید سداریس نشر سنگ

کتاب رد پای خدا اثر مکسانس ون در مرش نشر نیماژ

کتاب سه زن توانمند اثر ماری اندیای نشر نیماژ

کتاب نبرد اثر پاتریک رامبو نشر نیماژ

کتاب کافه زیر دریا اثر استفانو بنی انتشارات کتاب خورشید

کتاب از ونک تا جمهوری اثر حسام الدین مهدوی انتشارات آواژه ابریشمی

کتاب شکارچی صفر اثر پاسکال رز نشر نیماژ

امروز برای اولین بار فرصت کردم فیلم یتیم خانه ایران رو (که قبلا از سینماتیکت خریده بودم) تماشا کنم.
سعی میکنم بعدا بیشتر بنویسم...البته نه در مورد ابعاد هنری فیلم بلکه در زمینه برخی دیالوگهای مهم فیلم مثلا گفتگوی حسام با یک انگلیسی درباره لیاقت اداره‌ی کشور و غیره.
اندیشه هایی از جنس جدال تمدنی با غرب.

پ.ن:
سردار باقری: توقیف نفتکش ایرانی بی‌پاسخ نخواهد ماند.
امروز برای اولین بار فرصت کردم فیلم یتیم خانه ایران رو (که قبلا از سینما مارکت خریده بودم) تماشا کنم.
سعی میکنم بعدا بیشتر بنویسم...البته نه در مورد ابعاد هنری فیلم بلکه در زمینه برخی دیالوگهای مهم فیلم مثلا گفتگوی حسام با یک انگلیسی درباره لیاقت اداره‌ی کشور و غیره.

پ.ن:
2- حسام الدین نظامی :
او اولین فرزند پسر داداش نظامی است .
قبل از انقلاب جوان ترین شهردار کشور در شهر تالش بوده و مدت کوتاهی بعد از انقلاب شهردار رشت شد .
وی هم اکنون در انگلستان ساکن است .

3- نظام الدین نظامی :
دومین فرزند پسر داداش نظامی ، معلم بازنشسته است و هم اکنون در هشتپر ساکن است .
او اولین معلم فارغ التحصیل رشته زمین شناسی در روستا است .

4- تاج الدین نظامی :
سومین فرزند پسر داداش نظامی ، ساکن انگلستان است .
وی طی رفت و آمد هایش به روستا مشغول
با حضور علی نیکنام مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران، حسام قربانعلی مدیرکل امور مجلس و استان های نهاد کتابخانه ها، خانم یوسفی مسئول امور اجتماعی فرمانداری شهرستان شهریار آئین معارفه خانم زهرا رضایی به عنوان رئیس جدید اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار و تکریم آقای علی افسری سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار برگزار شد.
بسمه تعالی
با عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات مدیریت محترم
به استحضار می رساند از تمام زحمات شما مدیر محترم اسبق که تلاش فراوان داشتید در زمینه فعال سازی این سایت و همچنین قراردادن تمام مطالب تازه و به روز که منجر به آگاه سازی شده بود از شما تقدیر و تشکر به عمل می آید و به عنوان سمت مدیریت مهندسی سایت های ساختمان سازی و نقشه کشی مهندسی قرار بگیرید. با تشکر فراوان از جناب آقای مهندس حسام الدین صمصامی
مدیریت جدید سایت منتظران ظهور
گلشیفته تو گوشم میخونه و اشکه که تو چشمام دویده. تلگرامو باز کردم به امید اینکه پیامی داشته باشم ازت. و هیچ. نیستی. آخرین پیامم که به طرز مسخره‌ای نوشتم عصر بخیر سین خورده و بعد اون هیچ. اینا ناله‌های آخره اما. نمیذارم دوست داشتنت زمینم بزنه. دوست داشتن واسه زمین زدن نیست که، واسه بلند شدنه، واسه هر چیه جز این چیزی که توش گیر کردم. که اصلا پشیمون شدم از زدن اینجا. گفتم اینجا رو زدم که ازت ننویسم، ولی همش شده تو. که بیشتر پرو بال دادم به فکرا و حس
بسمه تعالی
با عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات مدیریت محترم
به استحضار می رساند از تمام زحمات شما مدیر محترم اسبق که تلاش فراوان داشتید در زمینه فعال سازی این سایت و همچنین قراردادن تمام مطالب تازه و به روز که منجر به آگاه سازی شده بود از شما تقدیر و تشکر به عمل می آید و به عنوان سمت مدیریت مهندسی سایت های ساختمان سازی و نقشه کشی مهندسی قرار بگیرید. با تشکر فراوان از جناب آقای مهندس حسام الدین صمصامی
مدیریت جدید سایت منتظران ظهور
 چرا گفته شده است که شانس و اقبال دریافت وام مسکن خانه اولی ها کم شده است؟
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک، از جا ماندن سپرده‎گذاران صندوق پس‎انداز یکم از خرید مسکن، به دلیل نداشتن توان خرید، خبر داد و گفت: «افرادی که در صندوق پس‎انداز یکم سپرده‎گذاری کرده بودند، توان خرید مسکن ندارند و از دریافت تسهیلات، خودداری می‌کنند.»
به گزارش مجله دلتا به نقل از اقتصادآنلاین، حسام عقبایی در ادامه  این موضوع افزود: «در سال‌های گذشته تسهیلات بانک
دانلود فیلم پیشونی سفید 3 با کیفیت عالی و لینک مستقیم
دانلود فیلم پیشونی سفید 3 با کیفیت عالی , پیشونی سفید 3

منتشر کننده: نت فیلم
نام اثر: پیشونی سفید 3
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران
موضوع: موزیکال
تهییه کننده ، نویسنده و کارگردان : سید جواد هاشمی
با هنرنمایی: پژمان بازغی , لیلا اوتادی , ارسلان قاسمی , ترلان پروانه , محمدرضا شریفی‌ نیا , جواد هاشمی , امیر غفارمنش , هومن حاجی عبدالهی , ساغر عزی
به نام خدا
کافه بازار یک فروشگاه نرم‌افزار اندروید است که در بهمن ماه ۸۹ توسط رضا محمدی قایقجی، حسام میرآرمندهی و تعدادی از دانشجویان دانشگاه شریف طراحی شد.در کافه بازار بیش از ۱۳۰ هزار نرم‌افزار کاربردی اندرویدی ایرانی تولیدشده توسط ۲۱ هزار توسعه‌دهنده، به۳۸ میلیون کاربر ارائه می‌شود.در اسفند سال ۱۳۹۳، این برنامه ۱۷ میلیون نصب فعال داشته و ۱۴ میلیون حساب کاربری فعال داشته‌است. این میزان در اواخر سال ۹۵ به ۳۲ میلیون نصب فعال رسید. درآ
پشتیبانی و سئو محمد رسولی
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی داردکلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نودهشتیها می باشد
دانلود آهنگ جدید
پیوندهای سایت
یلپ
فیسبوک
توییتر
اینستاگرام
ایمیل
هنرمندان
پر بازدید ترین ها
دانلود آهنگ گروه بانی ام به نام راسپوتین
موزیک ویدیو سفارشی از یاس
دانلود آهنگ روح الله کرمی و سامان یاسین به نام الو نفس
دانلود آهنگ محسن لرستانی به نام مونس دردم
آلبوم دنیای نو از کاکو بند
دانلود آهنگ این دل
به نام خدای شهیدان و برای نفس مطمئنه حاج میرزا

در روزهای خلوت خیابان‌ها و سکوت دور از هیاهوی شهرها، عبور از نشئه دنیا و رسیدن به سر چشمه بقا، طعمی دارد از جنس طعم غریبی حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها که تو حاج میرزا، ای رفیق خوب خدا، دیشب آن را چشیدی.
   انگار که ۳۵ سال با دو پای بریده و زخم پهلو و سرفه‌های شیمیایی مانده بودی که این نوع شهادت در سکوت را به ما نشان دهی. شهادت غریبانه و دفن شبانه و اصرار و تاکید برای نیامدن مردم یک شهر -که همواره م
حسام حسین‌زاده
روز گذشته نشریۀ دانشجویی چشمه در شمارۀ سیزدهم خود در قالب مطلبی با عنوان «دلالان چپ‌گرا در تجارت‌خانۀ علوم اجتماعی» به شیوه‌ای ظاهراً افشاگرانه از تفاهم‌نامۀ همکاری اتحادیۀ انجمن‌های علمی دانشجویی علوم اجتماعی کشور با مؤسسۀ عالی پژوهش تأمین اجتماعی پرده برداشت، شمارۀ قراردادهای من و چند تن دیگر از دانشجویان علوم اجتماعی که در قالب پروژه‌های مختلف با این مؤسسه همکاری داشته‌ایم را منتشر کرد و مدعی شد همۀ این همکاری‌
دانلود آهنگ جدید حمید هیراد گفتم بمان
دانلود آهنگ حمید هیراد به نام گفتم بمان کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده گفتم بمان با صدای حمید هیراد از جوان ریمیکس
ترانه: حسام جعفری , موزیک: حمید هیراد , تنظیم: محمدرضا رهنما
Download New Music Hamid Hiraad – Goftam Beman

جدیدترین موزیک حمید هیراد عزیز در سایت قرار گرفت.
موزیک جدید و زیبای حمید هیراد، گفتم بمان نام گرفته است.
این موزیک در تاریخ ۲ آبان ماه در سایت قرا
امروز برای اولین بار فرصت کردم فیلم یتیم خانه ایران رو (که قبلا از سینما مارکت خریده بودم) تماشا کنم.

پ.ن:

بعد نوشت:
به نظرم اومد اهم مطالب در باب جدال تمدنی با غرب در این نوشته آقای معاف، ق
حسام عقبایی در گفت‌‍‌وگو با خبرگزاری میزان ، در خصوص وضعیت بازار مسکن در سال 98 و وضعیت مسکن در سال 98 بیان کرد: باوجود اینکه از سال ۹۲ تا ۹۶ رکود در این بازار‌ها حاکم بود و نوید خروج مسکن به گوش می‌رسید، اما در سال ۹۷ به یکباره این رکود عمیق‌تر شد به طوری که حجم معاملات در تیر ماه ۹۷ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد، مرداد ۳۶ درصد، شهریور ۴۵ درصد، مهر ۵۴ درصد، آبان ۵۸ درصد و آذر ۶۲ درصد کاهش داشت. وی در ادامه افزود: عمق رکود معاملات در سال ۹
گلبرگ سرخ لاله ها در کوچه های شهر ما
بوی شهادت می دهد
بوی شهادت می دهد

حال و هوایش حال و هوای روزهای جنگ است وقتی شهدا را در گوشه به گوشه ی این مملکت بر سر دستان تشییع می کردند ...
خواننده : حسام الدین سراج

حمید گرجی
ژانویه 12, 2014 · ویرایش شد ·
بیا گویم برایت داستانی....ز همکاران خوب و پر معانی
اداری از همه پر بارتر دان... که مردان و زنانش جاودانی
ببینی جانفدا و صادقی را ...همی هوشنگ و محسن ؛ گلمکانی
مهندس ناصری تنها نشسته... کنارش خادم شیخ بهایی
فروش و ناطقی در یک کنارند... حسینیان کنار بخش مالی
ته سالن ببینی زنده دل را .. کنارش واحد سرد اداری
ببین اکنون تو تولید و کسانش... که محرومند از هر پشتبانی
مدیرش هم مجرد هم جوانست... صبور و خوشگل همچون اسمعیلی
امیر
 شهید صددرصد 

نوروز دو سال پیش با لطف استاد حمید حسام رفتیم خانه‌ی میرزامحمد و در عظمت این جان‌باز همین بس که همه متقاضی دیدار با رهبر انقلاب هستند اما حضرت‌آقا باری فرموده بود؛ «اگر قادر بودم می‌رفتم همدان دیدن سلگی!» در راه به این فکر می‌کردم که ویلایی سوبلکس با به‌ترین تجهیزات هم قادر نیست حق این قهرمان را ادا کند؛ ابرقهرمانی که در هر عملیات، بخشی از بدن خودش را جا می‌گذاشت! این پا، آن پا، آن‌طرف سینه، این‌طرف سینه، ریه، گوش، چشم،
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

برای دانلود این اهنگ به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
ادامه مطلب
به نام خدا
کافه بازار یک فروشگاه نرم‌افزار اندروید است که در بهمن ماه ۸۹ توسط رضا محمدی قایقجی، حسام میرآرمندهی و تعدادی از دانشجویان دانشگاه شریف طراحی شد.در کافه بازار بیش از ۱۳۰ هزار نرم‌افزار کاربردی اندرویدی ایرانی تولیدشده توسط ۲۱ هزار توسعه‌دهنده، به۳۸ میلیون کاربر ارائه می‌شود.در اسفند سال ۱۳۹۳، این برنامه ۱۷ میلیون نصب فعال داشته و ۱۴ میلیون حساب کاربری فعال داشته‌است. این میزان در اواخر سال ۹۵ به ۳۲ میلیون نصب فعال رسید. درآ
  پایه هفتم
نام و نام خانوادگی
معدل     

بهشاد ساکی پور
20

آریو جافریان
20

آرتین جافریان
19/93

احمد رضا خلیلی
19/93

علیرضا طهماسبی
19/93

عارف بهاروند
19/93

پایه هشتم

اشکان بابایی جودکی
20

مهدی حسینی
20

ابولفضل رجبی
20

محمد رضا نظری
19/93

محمد جواد کشوری
19/86

معین ساکی
19/86

رضا صیادی
19/86

پایه نهم

عرشیا پیری
20

امیر حسین جمشیدی پور
20

آرین سپهوند
20

امیر محمد فعلی
20

آرتین رحیمی
20

حسام طالبی
19/93

حسین امیدی
19/93

قبور باستانی اجداد هفت برادر کلهر _ هفت طایفه اصیل کلهر [1_طایفه گیلانی کلهر 2_ طایفه حاجی زاده گان کلهر 3_ طایفه منصوری کلهر 4_ طایفه زینلخانی کلهر 5_ طایفه کاظم خانی کلهر 6_ طایفه قوچمی کلهر 7_ طایفه آجودانی کلهر ( روستای لرینی و کله جوبی اسلام آباد ) ] 
___________________________________________________________________________________________________________

تصویر محمود پاشا خان ایلخانی # سردار مظفر # ایلخان و حکمران مقتدر کرمانشاهان و ایل بزرگ کلهر 1217 هجری شمسی _ نوه حاج منوچهر خان بیگلربیگی
گلبرگ سرخ لاله ها در کوچه های شهر ما
بوی شهادت می دهد
بوی شهادت می دهد

برگی وزین ، شمیمی روح افزا ، نفس زکیه ای (‌ سردار عزیز و پرافتخار ما ، حاج قاسم سلیمانی )‌ با خون خود دوباره فضای شهر نه کشور نه بلکه جهان را متحول کرده است
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال !
اللهم عجل لولیک الفرج ...

حال و هوایش حال و هوای روزهای جنگ است وقتی شهدا را
#شهید مدافع حرم محمود رضا بیضایی
نام  پدر:  حسام الدین
تاریخ  تولد:  1360/09/18
محل  تولد:  تبریز
تاریخ  شهادت:  1392/10/29 
محل  شهادت:  سوریه
منطقه:  دمشق-قاسمیه
محل  دفن: گلزار شهدای تبریز
وصیت نامه:
شیعه به دنیا آمده ایم که موثر در تحقق 
ظهور مولایمان باشیم.
لینک معرفی شهدای جمهوری اسلامی ایران در پیامرسان بومی سروش

وصیت نامه:
ظهور مولایمان باشیم.
وصیت نامه:
ظهور مولایمان باشیم.

متاسفانه مخالفان استاد رائفی پور وقاحت و بی شرمی رو از حد گذروندن و چند وقتی است با ساختن اکانت هایی موهوم قصد تخریب ایشان رو دارند برای نمونه با وجود تذکرهای مکرر موسسه مصاف ایرانیان و همچنین کاربرهای دیگر برای عوض کردن اسم  اکانتی که در تصویر می بینید و پاک کردن توییتش ، اما ظاهرا قصد این اکانت هزینه سازی برای استاد رائفی پور هست و توسط افراد معلوم الحالی ساخته شده که بعدها قراره به همین اکانت ها استناد کنن
در جریان هستید که اسم رمز حمل
ای یوسف خوش نام ما خوش می‌روی بر بام ما ای درشکسته جام ما ای بردریده دام ما ای نور ما ای سور ما ای دولت منصور ما جوشی بنه در شور ما تا مِی شود انگور ما ای دلبر و مقصود ما ای قبله و معبود ما آتش زدی در عود ما نظاره کن در دود ما ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما پا وامکش از کار ما بستان گرو دستار ما در گل بمانده پای دل جان می‌دهم چه جای دل وز آتش سودای دل ای وای دل ای وای ما   مولانا

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML
بسم الله الرحمن الرحیم
هویت و ارتباطات میان فرهنگی
نخستین بار اریکسون واژة هویت فردی را در سال 1968 به کار برد. او بر
این باور بود که هویت احساسی است که فرد در اوایل نوجوانی خود را از دیگران مجزا و
متمایز دانسته، برای خود ثبات و یکپارچگی قائل می­شود و خود را شبیه تصور دیگران
از خود می­داند؛ بنابراین کارکرد هویت ایجاد هماهنگی میان تصور فرد از خود به
عنوان یک فرد دارای ثبات و تصور دیگران است. در واقع اریکسون هویت­یابی را در فرد
در سنین نوجوانی جس
خلاصه داستان مردی
بعد از جدایی چند ساله از خانواده برگشته و می خواهد خانه اش را از زن و
پسر و عروس و نوه اش پس بگیرد. پسرش که در زیرزمین خانه زالو پرورش میدهد و
می خواهد از این راه ثروتی بهم بزند، سعی می کند زن و مرد را آشتی دهد تا
در خانه بمانند اما مادرش می خواهد با مردی دیگر ازدواج کند. در این بین
نوۀ زن هم در مدرسه برای معلمش مشکلاتی به وجود می آورد که کل زندگی اعضای
خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد. هم خانوادۀ پسر و هم خانوادۀ معلم به
خاطر
خلاصه داستان
در سومین سری از سه گانه پیشونی سفید، ماجرا با به دام افتادن پیشونی سفید
توسط اختاپوس آغاز میشود و در این قسمت، قهرمان داستان یعنی میمون (با
بازی ارسلان قاسمی) به جنگ اختاپوس می رود اما…

بازیگران
پژمان بازغی، لیلا اوتادی، ارسلان قاسمی، ترلان پروانه، محمدرضا شریفی‌نیا، سیدجواد هاشمی، امیر غفارمنش، هومن حاجی عبداللهی، ساغر عزیزی، امیررضا احمدی و حسام نواب صفوی

برای دانلود فیلم سینمایی پیشونی سفید 3 کلیک کنید

تیپ خاص نوید محمدزاده در مراسم اختتامیه جشنواره آموزشگاه ۸ میلیمتری.نوید محمدزاده در مراسم اختتامیه اولین جشنواره آموزشگاه ۸ میلیمتری ( یادبود عباس کیارستمی ).«آستیگمات» به شبکه نمایش خانگی می آید.پروانه نمایش خانگی فیلم سینمایی «آستیگمات» به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی صادر شد.مهتاب نصیرپور، محسن کیایی، باران کوثری، حسین پاکدل، هادی حجازی ‌فر، بهنوش بختیاری، حسام محمودی، محمد شاکری و نیکی کریمی بازیگران این فیلم هستند.
چرخش ناگهانی ن
(گفت‌وگو با الیور ناختوی)
ترجمۀ حسام حسین‌زاده
حرکت همیشه روبه‌جلو نیست، این دست‌کم چیزی‌ست که الیور ناختوی مدعی آن است. تز جامعه‌شناس جوان و شهیر آلمانی دربارۀ «مدرنیزاسیون واپس‌گرا» -چیزی شبیه اینکه چگونه پیشرفت‌های کنونی عقب‌نشینی‌های بزرگ را پنهان می‌کنند- حالا به فراتر از مرزهای کشورش گسترش یافته است. ناختوی بر این باور است که مقصر این واپس‌روی تا حد زیادی چیزی است که او «فقر در کار» می‌نامد، یعنی «بی‌ثباتی» که مفهوم رفاه و
دانلود سریال کله گنده ها با کیفیت عالیدانلود سریال کله گنده ها به کارگردانی حسام فرهمندجولینک دانلود قسمت 5 قرار گرفت

منتشر کننده : سیمرغ فیلم
کیفیت: 1080p.720p.480p
کشور سازنده: ایران
ژانر: اجتماعی,کمدی
کارگردان: حسام فرهمندجو
بازیگران: فرشید عسگری , سامان صحیح و …
دو جوان به اسم فرشید و سامان که با هم رفیق هستند وضعیت مالی خوبی ندارند. آنها خانه ای با هم در مرکز تهران زندگی می کنند.ماجرای این دو از زمانی شروع می شود که فرشید تصمیم می گرد با دختری ا
دانلود سریال کله گنده ها با کیفیت عالیدانلود سریال کله گنده ها به کارگردانی حسام فرهمندجولینک دانلود قسمت 5 قرار گرفت

منتشر کننده : سیمرغ فیلم
کیفیت: 1080p.720p.480p
کشور سازنده: ایران
ژانر: اجتماعی,کمدی
کارگردان: حسام فرهمندجو
بازیگران: فرشید عسگری , سامان صحیح و …
دو جوان به اسم فرشید و سامان که با هم رفیق هستند وضعیت مالی خوبی ندارند. آنها خانه ای با هم در مرکز تهران زندگی می کنند.ماجرای این دو از زمانی شروع می شود که فرشید تصمیم می گرد با دختری ا
دانلود رایگان فیلم مجبوریم با لینک مستقیم
دانلود مجبوریم نفر عالی 1080p
دانلود تیزر رسمی فیلم مجبوریم

بازیگران :
فاطمه معتمدآریا ، بهمن فرمان آرا ، نگار جواهریان، پارسا پیروزفر، پردیس
احمدیه، مجتبی پیرزاده ، بابک کریمی ، همایون ارشادی ، پریوش نظریه ، رضا
بهبودی ، احمد حامد، مریم بوبانی، راموناه شاه، هوشنگ قوانلو ، مسیح کاظمی ،
سپیده علی محمدی ، غزل شجاعی ، خورشید چراغی پور، مهدی نصرتی، رویا
بختیاری، محمد رضا مالکی، محمد حیدری، نسیم جم
رویت آیینه ای ز صنع خداستخط سبزت سواد مشک خطاستسنبلت کابروی نسرین استبر گل تر ز مشک غالیه ساستآنچه در آب خضر پنهان استما بجستیم و در لبت پیداسترخت آراسته است کار جهانراستی را رخت جهان آراستقامتت را به سرو میگفتیمعقل باور کند حکایت راستعشق بالا گرفت از آن بالاسرو را نیز میل آن بالاستعشق از شمع می توان آموختکش سر از دست رفت و پابرجاستما به جنت فرو نمی آییمسر کوی تو جنت الماواستبا تو آتش و گل ریاحین استگل شمشاد بی تو خار و گیاستنرگس  و یاسمین
آواز همایون و ساز سهراب در «مست عشق»
همزمان با آغاز فیلمبرداری فیلم «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی، همایون شجریان و سهراب پورناظری نیز به این پروژه پیوستند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فیلم، آهنگساز «مست عشق» سهراب پورناظری است و همایون شجریان بخش‌های آوازی را اجرا خواهد کرد.
همچنین نوازندگان برجسته ترکیه و چند کشور منطقه با هنرمندان ایرانی همکاری خواهند داشت و ضبط موسیقی نیز در کشور ترکیه انجام خواهد شد.
شجریان و پورناظ
گروه فیلم : اجتماعی – طنز
سال تولید : 1395
کارگردان : سامان مقدم
بازیگران : رضا عطاران ، مهناز افشار ، ویشکا آسایش ، حسام نواب صفوی ، رضا ناجی ، امیرحسین آرمان ، سیروس گرجستانی ، علی قربان زاده ، شهلا ریاحی ، کتایون امیر ابراهیمی ، محسن قاضی مرادی ، احمدرضا اسعدی ، اسدالله یکتا
خلاصه داستان : فیلم نهنگ عنبر 2 پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران که توانست بالای 20 میلیارد فروش را تجربه کند با همه حواشی که داشت وارد شبکه خانگی میشود این فیلم بدون
والتر بنیامین، ترجمۀ حسام حسین‌زاده

واگن فضیلت (به یاد 5 اکتبر 1922) [اثر پاول کله[1]]
هشدار
در جایی که برای گردش‌های روزمره مشهور بود، نه‌چندان دور از [شهر] چینگ‌دائو[2]، قسمتی صخره‌ای وجود داشت که به‌عنوان مکانی رمانتیک شناخته شده بود و دیوارهای سنگیِ پُرشیبیش تا اعماق زمین فرو می‌رفت. این دیوارهای سنگی میعادگاه بسیاری از مردان عاشق‌پیشه در طول دورۀ سرخوشی بود و پس از اینکه هرکدامشان دست در دست دختر [محبوبشان] منظره را ستایش می‌کردند، ب
بسم‌الله الرحمن الرحیم
دورهمی همرزمان گردان‌های ادوات و توپخانه با حضور سردار حاج مهدی کیانی فرمانده لشگر ۳۲ انصارالحسین علیه‌السلام در عملیات والفجر ۸ به میزبانی برادران سیدمحمد موسوی و اکبر عباسی در همدان روز پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ برگزار شد. 

حاج حمید حسام و نورخدا ساکی دیده‌بانان خستگی ناپذیر گردان ادوات
حاج مهدی کیانی فرمانده لشگر ۳۲ انصارالحسین علیه‌السلام در عملیات والفجر ۸ 
حاج اکبر امیرپور (عمو اکبر) از همرزمان شهید علی
حسام حسین‌زاده

یکی از دغدغه‌های هر معلمی، دانش‌آموزانی هستند که در یادگیری همراه با کلاس پیش نمی‌روند و به‌شکل معناداری از بقیۀ بچه‌ها فاصله دارند. هرچند هیچ‌وقت تن به ایده‌های معمول ارزشیابی بچه‌ها نمی‌دهم و تلاش می‌کنم واقعاً به الگوی «مقایسۀ هر دانش‌آموز با خودش» پایبند باشم اما کلاس ششم به‌دلیل امتحان‌های هماهنگی که در پایان سال از سوی آموزش‌وپرورش در برخی دروس اصلی (از جمله مطالعات اجتماعی) از بچه‌ها گرفته می‌شود تا آما
دانلود فیلم پیشونی سفید 3 با لینک مستقیم 
دانلود فیلم ایرانی پیشونی سفید 3 با کیفیت عالی
پخش سه شنبه 26 آذر از یوز دی ال
دانلود فیلم پیشونی سفید 3
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : پیشونی سفید 3
 گروه فیلم: کودک و نوجوان
محصول سال : 1397
محصول کشور : ایران
مخاطب فیلم : همه سنین
تهیه کننده : جواد هاشمی
نویسنده : جواد هاشمی
کارگردان : جواد هاشمی
بازیگران : پژمان بازغی، لیلا اوتادی، ارسلان قاسمی، ترلان پروانه، محمدرضا شریفی‌نیا، سیدج
مشخصات فیلم
بازیگران : پژمان بازغی، لیلا اوتادی، ارسلان قاسمی، ترلان پروانه، محمدرضا شریفی‌نیا، سیدج
مشخصات فیلم
مشخصات فیلم
  جلسه کارگروه ارزیابی و‌نظارت تیم های ملی در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در جلسه ارزیابی و نظارت تیم‌های ملی که امروز با حضور اکبر محمدی رئیس کمیته جوانان برگزار شد، تهیه یک فرمت فنی و عملیاتی و یکسان برای تمام تیم های ملی، بررسی گزارش اردوهای تیم های ملی مورد بحث قرار گرفت.

این جلسه با حضور عباس چمنیان، اصغر مازیار، مسعود اقبال
نمونه سوالات فنی حرفه ای شیرینی پزی درجه 2
این بسته پیشنهادی که توسط سایت حسام جمع آوری شده شامل: 400نمونه سوال تستی باجواب نام محصول:نمونه سوالات فنی حرفه ای شیرینی پزی درجه 2 تعداد مجموع سوالات: 400نمونه سوال با جواب آزمون ادواری نمونه سؤالات فنی حرفه ای شیرینی پزی درجه 2 می باشد که در ادامه می ...
دریافت فایل
کارگردان: مجیدرضا مصطفوی | ژانر: درام | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: تابستان سال 1398
مدت زمان: 85 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت فیلم: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: مجیدرضا مصطفوی
خلاصه داستان:مردی بعد از جدایی چند ساله از خانواده برگشته و می خواهد خانه اش را از زن و پسر و عروس و نوه اش پس بگیرد. پسرش که در زیرزمین خانه زالو پرورش میدهد و می خواهد از این راه ثروتی بهم بزند، سعی می کند زن و مرد را آشتی دهد تا در خانه بمانند ام
صعود تیم فوتبال زیر ۱۷ سال راهیان عاشورا تبریز به مسابقات لیگ برتر کشورمرحله نهایی این مسابقات به میزبانی مقاومت تهران برگزار شد که در این گروه تیم های پرقدرت مقاومت تهران، خلیج فارس شیراز و ولایت اهواز حضور داشتند و تیم شایسته راهیان عاشورا تبریز توانست مجوز حضور در مسابقات لیگ برتر کشوری را کسب کند✅اسامی بازیکنان تیم فوتبال زیر ۱۷ سال راهیان عاشوراامیرحسین کریمیعطا درخوشمهدی واحدیابراهیم حسینپورمحمدرضا رنجی زادهمحمدرضا اصغریحسام
حسام حسین‌زاده

یکی از دغدغه‌های هر معلمی، دانش‌آموزانی هستند که در یادگیری همراه با کلاس پیش نمی‌روند و به‌شکل معناداری از بقیۀ بچه‌ها فاصله دارند. هرچند هیچ‌وقت تن به ایده‌های معمول ارزشیابی بچه‌ها نمی‌دهم و تلاش می‌کنم واقعاً به الگوی «مقایسۀ هر دانش‌آموز با خودش» پایبند باشم اما کلاس ششم به‌دلیل امتحان‌های هماهنگی که در پایان سال از سوی آموزش‌وپرورش در برخی دروس اصلی (از جمله مطالعات اجتماعی) از بچه‌ها گرفته می‌شود تا آما
دانلود فیلم کلاغ پر
دانلود فیلم ایرانی کلاغ پر با لینک مستقیم و کیفیت عالی (اچ دی)
شما عزیزان میتوانید فیلم کلاغ پر را از رسانه مجاز تب مووی با سرعت بالا دریافت نمایید.
کارگردان : شهرام شاه حسینی
نویسنده : حسن انصاریان
تهیه کننده : عبدالله علیخانی , محمدحسین فرح بخش
ژانر : اجتماعی
مدت زمان فیلم : ۸۳ دقیقه
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران : محمدرضا گلزار , مهناز افشار , اکبر عبدی , بهنوش طباطبایی , حسام نواب صفوی , مریم سعادت , شیوا خنیاگر , رحمان مق
(تحلیل گفتمان فیلم‌های سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دهۀ پنجاه شمسی)
حسام حسین‌زاده

چکیده:
هرچند توافقی بر سر خاستگاه سینمای کودک ایران وجود ندارد و عده‌ای نخستین نقش‌آفرینی کودک به‌عنوان نقش محوری در فیلم سینمایی بیم و امید (1339) ساختۀ گرجی عبادیا و عده‌ای دیگر، فیلم‌های کوتاه ساخته‌شده دربارۀ یا برای کودکان در دهۀ چهل را آغازگاه آن می‌دانند اما شکی نیست که نخستین تلاش متمرکز و سازمان‌یافته در عرصۀ تولید «فیلم سین
والتر بنیامین، ترجمۀ حسام حسین‌زاده

واگن فضیلت (به یاد 5 اکتبر 1922) [اثر پاول کله[1]]
هشدار
در جایی که برای گردش‌های روزمره مشهور بود، نه‌چندان دور از [شهر] چینگ‌دائو[2]، قسمتی صخره‌ای وجود داشت که به‌عنوان مکانی رمانتیک شناخته شده بود و دیوارهای سنگیِ پُرشیبیش تا اعماق زمین فرو می‌رفت. این دیوارهای سنگی میعادگاه بسیاری از مردان عاشق‌پیشه در طول دورۀ سرخوشی بود و پس از اینکه هرکدامشان دست در دست دختر [محبوبشان] منظره را ستایش می‌کردند، ب
حسام حسین‌زاده

حسام حسین‌زاده

از نخستین روزهایی که وارد مدرسه شده بودم و صحبت‌هایی که با مدیر و دیگر مسئولین داشتم، به این فکر می‌کردم که چگونه می‌توان تجربه‌ای عملی از آموزش خودمراقبتی جنسی (آن هم در دورۀ ابتدایی و برای پایۀ ششم) را شکل داد. در جلسه‌ای که ابتدای سال با اولیاء داریم تا در جریان مواضع و رویکردها و شیوۀ کارمان قرار بگیرند، برایشان توضیح داده بودم که اگر همه‌چیز خوب پیش برود، در زمستان چند هفته‌ای از کلاس «تفکر و پژوهش» را به این بحث اخ
خرید خانه در منطقه 10 تهران، بررسی مزایای خرید خانه در منطقه ده
اگر به دنبال خرید خانه با قیمت مناسب هستید بهتر است به خانه های منطقه 10 تهران سری بزنید. منطقه 10 تهران یک منطقه قدیمی با قدمت حدودا صد ساله است که خرید آپارتمان در منطقه ده نیاز به بودجه کلانی ندارد و به علت جمعیت بالای ساکن در این منطقه خرید خانه، فروش خانه و اجاره خانه در منطقه 10 پررونق است.
منطقه 10 تهران کجاست ؟
منطقه 10 تهران در مرکز تهران قرار دارد و دسترسی محلی منطقه ده از س
قبور باستانی اجداد هفت برادر کلهر _ هفت طایفه اصیل کلهر [1_طایفه گیلانی کلهر 2_ طایفه حاجی زاده گان کلهر 3_ طایفه منصوری کلهر 4_ طایفه زینلخانی کلهر 5_ طایفه کاظم خانی کلهر 6_ طایفه قوچمی کلهر 7_ طایفه آجودانی کلهر ( روستای لرینی و کله جوبی اسلام آباد ) ] 
___________________________________________________________________________________________________________

تصویر محمود پاشا خان ایلخانی # سردار مظفر # ایلخان و حکمران مقتدر کرمانشاهان و ایل بزرگ کلهر 1217 هجری شمسی _ نوه حاج منوچهر خان بیگلربیگی

دانلود فیلم آستیگمات با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم ایرانی آستیگمات با کیفیت عالی
پخش سه شنبه 3 دی از یوز دی ال…
دانلود فیلم آستیگمات
مشخصات فیلم
نام فیلم : آستیگمات
گروه فیلم: اجتماعی
محصول سال : 1396
مخاطب فیلم : بزرگسال
تهیه کننده : مجیدرضا مصطفوی
نویسنده : پیام کرمی,مجیدرضا مصطفوی
کارگردان : مجیدرضا مصطفوی
بازیگران : محسن کیایی, مهتاب نصیرپور, هادی حجازی فر, حسین پاکدل, سیامک صفری, باران کو
دانلود فیلم آستیگمات
مشخصات فیلم
بازیگران : محسن کیایی, مهتاب نصیرپور, هادی حجازی فر, حسین پاکدل, سیامک صفری, باران کو
دانلود فیلم آستیگمات
مشخصات فیلم
دانلود فیلم آستیگمات
مشخصات فیلم
چند وقته دارم به یکسری پدیده های اجتماعی فرهنگی چندسال اخیر که ازشون بدم میاد فکر میکنم یه لیستی از چیزهایی که هیچ وقت به دلم ننشستن
1ماه عسل علیخانی
2سخنرانی های رائفی پور
3الهام چرخنده مخصوصا وقتی سعی میکنه یه فعالیتی انجام بده
4کتاب ملت عشق
5فیلم شهرزاد(وقتی داشت اتهامات این هادی رضوی سازنده فیلم رو میخوند به خواهرم گفتم خاااک ببین پول تو جیب چه مفت خورایی کردی اینقد که اصرار داشتی هر هفته ببینی و حلالم ببینی خوشبختانه خودم اصلا ندیدم الب
(بحران نظارت بر سمن‌های کودکان آسیب‌دیده)
حسام حسین‌زاده

یک روایت
شخصی برای انجام فعالیت داوطلبانه در یکی از سمن‌های کودکان آسیب‌دیده به دفتر این سمن مراجعه می‌کند. با پرس‌وجو از افراد حاضر در محل به شخص دیگری می‌رسد که می‌توانیم او را «نمایندۀ سمن» بخوانیم. شرح وظیفۀ مشخصی ندارد. هیچ‌کاره و همه‌کاره است. به کسی پاسخگو نیست چون خود را موظف به انجام هیچ کاری نمی‌داند و شرح وظایف مشخصی ندارد. در مقابل، جواب همه را می‌دهد چون هر کاری
دانلود سریال برادر جان با کیفیت ۱۰۸۰p , 720p با حجم کم
دانلود سریال ایرانی برادر جان ( تمامی قسمت ها ) با لینک مستقیم
خلاصه داستان : داستان
این سریال با یک مضمونی اجتماعی مذهبی است که در مورد حق الناس است..پسر
خانواده بعد از از دست دادن پدرش میخواهد دین های او را ادا کند….
بازیگران سریال برادر جان :
علی نصیریان – کامران تفتی – افرین عبیسی – سعید چنگیزیان – سجاد
افشاریان – جلیل فرجاد – حسن پورشیرازی – مارال فرجاد – شیوا ابراهیمی –
نسیم ادبی
حسام حسین‌زاده

از نخستین روزهایی که وارد مدرسه شده بودم و صحبت‌هایی که با مدیر و دیگر مسئولین داشتم، به این فکر می‌کردم که چگونه می‌توان تجربه‌ای عملی از آموزش خودمراقبتی جنسی (آن هم در دورۀ ابتدایی و برای پایۀ ششم) را شکل داد. در جلسه‌ای که ابتدای سال با اولیاء داریم تا در جریان مواضع و رویکردها و شیوۀ کارمان قرار بگیرند، برایشان توضیح داده بودم که اگر همه‌چیز خوب پیش برود، در زمستان چند هفته‌ای از کلاس «تفکر و پژوهش» را به این بحث اخ
شرکت کامپوزیت ساز آلوارس

مدیر عامل: کامبیز مصلح
برند: الیما پرو گلاس

شماره تماس
09121540539  مدیر فروش(جمشید وند)
04533873933 دفتر اردبیل
04533873934 فکس دفتر اردبیل
09338883328 مدیریت (کامبیز مصلح)
09144521813 حسام مصلح
09143521097  سیاوش مصلح
 http://www.elimaprogloss.ir

توضیحات
شرکت کامپوزیت ساز آلوارس در سال 1392 با هدف ساخت و تولید مواد اولیه صنایع چوب در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل با سرمایه گذاری عظیم احداث گردید. این شرکت با خرید و نصب و راه اندازی خط تولید ورق های uv mdf هایگلا
حسام حسین‌زاده
اوایل سال دانش‌آموز شرّی بود. به‌واسطۀ هیکل درشت‌ترش می‌توانست خود را یک سروگردن بالاتر از سایر دانش‌آموزان قرار دهد. در کلاس تلاش می‌کرد با سرپیچی‌های زیرکانه و کوچک از اصولم، هم جایگاهش را در سلسله‌مراتب قدرت به نسبت باقی دانش‌آموزان بهبود دهد و هم سرمایۀ نمادین یک «یاغی» را میان هم‌کلاسی‌هایش کسب کند. اتفاقاً بر حسب تجربه اولین کاری که همیشه در هر کلاسی می‌کنم شناسایی یاغی‌هاست، سعی می‌کنم در سه جلسۀ نخست با ار
خرید خانه در منطقه 10 تهران، بررسی مزایای خرید خانه در منطقه ده
اگر به دنبال خرید خانه با قیمت مناسب هستید بهتر است به خانه های منطقه 10 تهران سری بزنید. منطقه 10 تهران یک منطقه قدیمی با قدمت حدودا صد ساله است که خرید آپارتمان در منطقه ده نیاز به بودجه کلانی ندارد و به علت جمعیت بالای ساکن در این منطقه خرید خانه، فروش خانه و اجاره خانه در منطقه 10 پررونق است.
منطقه 10 تهران کجاست ؟
منطقه 10 تهران در مرکز تهران قرار دارد و دسترسی محلی منطقه ده از س

تصویر محمود پاشا خان ایلخانی # سردار مظفر # ایلخان و حکمران مقتدر کرمانشاهان و ایل بزرگ کلهر 1217 هجری شمسی _ نوه حاج منوچهر خان بیگلربیگ
لینک های دانلود زبان اصلی جستجوی زیرنویس فارسی

کیفیت : Bluray 1080pدانلود

کیفیت : Bluray 720pدانلود

لینک های دانلود دوبله فارسی (دو زبانه)
کیفیت : Web-dl 1080pدانلود

کیفیت : Web-dl 720pدانلود

دانلود صوت دوبله بصورت جداگانه
زمان صوت : 01:28:47دانلود

دوبله پارسی فیلم شورش در اداره مدیر دوبلاژ: امین قاضی گویندگان: امین قاضی، ساناز غلامی، بهزاد الماسی، علیرضا طاهری، کاوه مرحمتی، ناصر محمدی، محمد خاوری، فرهاد اتقیایی، حسام صادقی نیکو، محمد سراندیب، امیر قلی نژاد، ز
مثل اینکه آدم ها براساس تله های روانیشون تصمیم گیری میکنن و منم تله های کمی ندارم خداروشکر.
کارای خوبی که باید انجام بدی و میدونی کار خوبی هست اما انجام نمیدی همه نتیجه فعال شدن یه تله روانیه.
خانم دکتر عزیزم میگه که زندگی بر خلاف تله ها،یکی از سخت ترین کارای دنیاست و جنگ محضه و خیلی قدرت میخواد.
همون طور که 2 ماهه تله رهاشدگی ام رو هی میزنم تو سرش که خفه خون بگیره و انقدر حسام رو نخواد و برام جزو سخت ترین مرحله های زندگیم بود.احتمالا درس خوندم

تصویر محمود پاشا خان ایلخانی # سردار مظفر # ایلخان و حکمران مقتدر کرمانشاهان و ایل بزرگ کلهر 1217 هجری شمسی _ نوه حاج منوچهر خان بیگلربیگ

تصویر محمود پاشا خان ایلخانی # سردار مظفر # ایلخان و حکمران مقتدر کرمانشاهان و ایل بزرگ کلهر 1217 هجری شمسی _ فرزند محمدخان سالار سلطان و
دانلود فیلم ایرانی مردی بدون سایه
فیلم سینمایی مردی بدون سایه به کارگردانی و  تهیه کنندگی علیرضا رییسیان ساخته شده است. این فیلم در سال 1397 و در ژانر اجتماعی ، درام ولید شه از جمله بازیگرانی که در فیلم جدید مردی بدون سایه بازی کرده اند عبارتند از لیلا حاتمی، امیر آقایی، فرهاد اصلانی، علی مصفا، نادر فلاح، گوهر خیراندیش و نسیم ادبی … شما می توانید این فیلم زیبا و دیدنی را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان : علیرضا رییسیان
مو
دنیای امروز را گوشی های اندروید فرا گرفته اند ! بدون داشتن یه اپ اختصاصی مارکت اندروید بدون شک کار شما برای نصب برنامه و بازی های اندروید سخت خواهد بود ! در این پست به معرفی بهترین مارکت های اندروید برای نصب و دانلود اپ ها می پردازیم که می تواند به شما در این زمینه کمک زیادی کند ! البته انتخاب مارکت اندروید با شماست در آخر !

کافه بازار برای اندروید
Cafe Bazaar ( کافه بازار) یک بازار اندرویدی ایرانی است که در آوریل 2011 توسط رضا محمدی و حسام ارماندهی تا
فهرست مطالب شمارۀ اول نشریۀ تُرکی - فارسی کاما (بدون ترتیب):
▪️ جمهوری در پرتگاه فاشیسم: بحران بازاندیشیعظیم حسن‌زاده
▪️شایو، شاهکاری کوچک!حمیدرضا خادم
▪️تأملی در افزایش تولید محصولات فرهنگی قوم‌محور در ایران بعد از دههٔ هفتاداحمد جعفری
▪️قالی پازیریک در گوشهٔ سن‌پترزبورگسمیرا حسام
▪️بونگ‌ جون-هویی که دوستش نخواهید داشت!ایمان رضایی
▪️ با آذری‌ها چه باید کرد؟محسن هادی
▪️ کاشغارلی محمودون لغات‌الترک دیوانیندا چاغداش شاعیرلر
حسام حسین‌زاده
شاید بتوان گفت مسئلۀ «مهاجرت» امروز ذهن هر ایرانی را به طریقی درگیر خود کرده است. عده‌ای که امکان واقعی مهاجرت برایشان وجود دارد یا دست‌کم چنین تصوری می‌کنند، احتمالاً وقت بیشتری را به اندیشیدن دربارۀ آن و چالش‌هایش اختصاص می‌دهند و آنان هم که این «راه نجات» را دور از واقعیت زندگی‌شان می‌دانند، حتی شده به اندازۀ چند لحظه، هرازگاهی فکرشان را مشغولش می‌کنند. قابل درک است. مهاجرت شاید یکی از بهترین راه‌های تحرک طبقاتی ی
موج دوم پویش «کتاب‌قهرمان» با کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» 

این کتاب، خاطرات رزمندۀ سرافراز و جانباز گران‌قدر جنگ تحمیلی، میرزامحمد سلگی، فرمانده گردان اباالفضل لشکر ۳۲ انصارالحسین است که با عنوان آب هرگز نمی‌میرد به قلم حمید حسام نوشته شده و با تلاش مشترک نشر صریر و انتشارات ۲۷ بعثت منتشر شده است.

دومین دوره از پویش «کتاب‌قهرمان» به همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی با جوایز ارزنده و میلیونی، از مرداد سال جاری آغاز و تا پایان مهر ۱۳۹۸ ادام
با عرض سلام و تسلیت به مناسبت ایام اربعین سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع).
در این پست مستند عمود 313 برای دانلود قرار میگیرد که امیدوارم مورد پسند دوستان باشد.
.: کیفیت FullHD :.
مستند عمود 313 محصول جدید نصر تی وی است که به روایتی متفاوت از بزرگترین اجتماع مردمی تاریخ جهان می‌پردازد.
شما دوستان می‌توانید این مستند رو در ادامه و با کیفیت بالا، به صورت رایگان دانلود کنید.
#حب_الحسین_یجمعنا
مشخصات اثر
کارگردان: حسام ارمغانی
تامین کننده: نصر ت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها